Kryebashkiaku i Tiranës dhe gruaja e tij Ajola bashkë në dasmë, Albana Osmani lumturohet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:35 29-06-2015 Kryebashkiaku i Tiranës dhe gruaja e tij Ajola bashkë në dasmë, Albana Osmani lumturohet Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa

Kryebashkiaku i ri i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa janë shfaqur sërish bashkë pas shpalljes së rezultatit zgjedhor.

Çifti ka qenë në një dasmë dhe këtë e bën me dije Ajola e cila thotë se kjo është dasma e Floruntinës, me ç’duket ndonjë mikeshë e tyre. Ajo që bie në sy është një komënt i moderatores Albana Osmani e cila lë një shenjë lumturie poshtë fotos së Veliajt dhe Xoxës. Si duket Albana është mikeshë e çiftit pavarësisht se të gjithë në fakt e dinë për debulesën që ajo ka ndaj ish-kryeministrit Berisha...

Postimi i Ajola Xoxës dhe komenti i Albana Osmanit

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020840883255005
array(1) { ["section"]=> string(93) "kryebashkiaku-i-tiranes-dhe-gruaja-e-tij-ajola-bashke-ne-dasme-albana-osmani-lumturohet-14910" }