Kryebashkiaku jep lajmin e mirë: Oliana dhe Ermali, dy zv.kryetarët e kaluan me sukses Covid-19

Publikuar tek: aktualitet, më 21:41 07-08-2020 Kryebashkiaku jep lajmin e mirë: Oliana dhe Ermali, dy zv.kryetarët e kaluan me sukses Covid-19

Dy zëvendës kryetarët e Bashkisë së Lezhës. Oliana Moriseni dhe Ermal Pacaj, kanë kaluar me sukses koronavirusin.

Lajmine bën me dije kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu, i cili vlerëson sakrificën e tyre, duke thënë se tregon seriozitetin e stafit.

Postimi i Ndreut:

Oliana dhe Ermali, dy Zv. Kryetaret e Bashkise Lezhe, kane kaluar me sukses Covid-19. Duke ju uruar shendet te plote, i komplimentoj per korrektesen e treguar duke u izoluar dhe kryer nje karantine serioze.

Sakrifica qe ata bene eshte pjese e seriozitetit qe ne kemi si staf, duke vleresuar situaten per mos infektimin e familjeve dhe kolegeve. Megjithese cdo dite kemi qene ne kontakt per konsulta pune, dhe ata vete nuk kane reshtur se punuari nga shpia duke ndihmuar ne zgjidhjen e problematikave.

Por pati dhe ndonje qe me helmin ne gjak, beri statuse pa pike turpi. Por ne ja dalim gjithmone, ashtu si Oliana dhe Ermali, dhe kushdo tjeter qe do infektohet nga Covid. Urime e mbaresi per te dy. Mezi presim te rikthehen ne pune per te ecur me shpejt ne punet e perditeshme!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098588466644287
array(1) { ["section"]=> string(100) "kryebashkiaku-jep-lajmin-e-mire-oliana-dhe-ermali-dy-zv-kryetaret-e-kaluan-me-sukses-covid-19-216438" }