Kryebashkiaku publikon videon ‘gallatë’: Kush është presidenti i republikës Ilir Meta? Vajza përgjigjet: Erion Veliaj...

Publikuar tek: aktualitet, më 13:44 27-02-2020 Kryebashkiaku publikon videon ‘gallatë’: Kush është presidenti i republikës Ilir Meta? Vajza përgjigjet: Erion Veliaj...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar një video ‘funny’ nga aplikacioni Tik-Tok.

Një vajzë pyetet se kush është Presidenti i Republikës së Shqipërisë dhe ajo përgjigjet: Erion Veliaj.

“U bëfsh 100 vjeç o goce, se duhej pak humor në këtë ditë gri. Të ka Lali xhan, mos e vrit mendjen ç'a thotë bota”, shkruan Veliaj me humor e dashamirësi për vajzën.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066709518432617
array(1) { ["section"]=> string(119) "kryebashkiaku-publikon-videon-gallate-kush-eshte-presidenti-i-republikes-ilir-meta-vajza-pergjigjet-erion-veliaj-196632" }