Kryebashkiaku socialist feston ditëlindjen, ja surpriza që i bën stafi (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 21:23 01-03-2018 Kryebashkiaku socialist feston ditëlindjen, ja surpriza që i bën stafi (FOTO)

Kryetari i Bashkisë Dibër Muharem Rama, feston sot 50-vjetorin e lindjes.

Stafi i bashkisë së qytetit e ka surprizuar duke i dhuruar lule, dhe duke e uruar në faqen zyrtare të bashkisë.

“I gjithë stafi i bashkisë i uron edhe 100 vite të tjera! Shëndet e mbarësi në familje dhe karrierë!
Urime Kryetar”.- shkruhet në faqen zyrtare.

Muharem Rama e mori mandatin e tij në vitin 2016, pas largimit të Shukri Xhelilit nga posti i kryetarit të bashkisë Dibër.

28378808_1801815653445408_229891997482379101_n.jpg

28379320_1801815700112070_7500188822671099667_n_copy.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012167930603027
array(1) { ["section"]=> string(81) "kryebashkiaku-socialist-feston-ditelindjen-ja-surpriza-qe-i-ben-stafi-foto-111925" }