Kryejnë veprime të turpshme me të miturën, procedohen penalisht dy 14-vjeçarë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:29 22-02-2017 Kryejnë veprime të turpshme me të miturën, procedohen penalisht dy 14-vjeçarë

Policia e Tiranës i ka referuar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë materialet për dy të mitur të cilët akuzohen se kanë kryer veprime të turpshme me një vajzë po ashtu të mitur.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se bëhte fjalë për shtetasit me iniciale F. D., 14 vjeç dhe E. I., 14 vjeç të cilët dyshohet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë kryer veprime të turpshme me shtetasen e mitur me iniciale L. K.

Njoftimi:

8. Më datë 21.02.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasit F. D., 14 vjeç dhe E. I., 14 vjeç, banues në Tiranë, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, dyshohet se kanë kryer veprime të turpshme me shtetasen e mitur L. K. Parashikuar nga Neni 108 i Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reagon ashpër Ismail Kadare: Fatos Lubonja një shpifës ordiner dhe i neveritshëm, Bunk’art nxit nostalgjinë për komunizmin
Aksident në Tiranë, motorri përplaset me makinën “Opel”, pasagjeri përfundon në xhamin e makinës tjetër »
Article Logic
Execution time: 0.010787963867188
array(1) { ["section"]=> string(82) "kryejne-veprime-te-turpshme-me-te-mituren-procedohen-penalisht-dy-14-vjecare-69525" }