Kryekomunarja bën xhiron e rrjeteve sociale, shkak sandalet

Publikuar tek: bota, më 13:45 19-06-2015 Kryekomunarja bën xhiron e rrjeteve sociale, shkak sandalet

Ajo sapo është zgjedhur  kryetare komune dhe është bërë personazh në mbarë rrjetet sociale.

 Bëhet fjalë për Mamen Sanchez, kryetare e komunës Jerez de la Frontera në Spanjë e cila në një prezantim të sajin kishte veshur sandale, sandale të cilat i linin dy gishtat e vegjël të këmbëve jashtë, në një mënyrë të tillë që nuk mund të rrije pa qeshur.

Veç të pranishmëve që janë argëtuar me sandalet dhe gishtat e kryekomunares, gallata ka marrë përmasa edhe më të mëdha. Gishtat e saj tashmë janë kudo kryefjalë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011960029602051
array(1) { ["section"]=> string(64) "kryekomunarja-ben-xhiron-e-rrjeteve-sociale-shkak-sandalet-14008" }