Kryemadhi ashpërson tonet: Edi Ramën do ta tërheqin zvarrë

Publikuar tek: politike, më 20:10 25-01-2018 Kryemadhi ashpërson tonet: Edi Ramën do ta tërheqin zvarrë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është takuar sot me strukturat e kësaj force politike në Berat.

Kryemadhi foli për rëndësinë e pjesëmarrjes në protestën e 27 janarit, si dhe i ftoi të gjithë pavarësisht të gjitha dallimeve.

“Protesta e 27 janarit ka vlerën e zgjimit të ndërgjegjes qytetare. Shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Edi Ramën me këtë sjellje që po bën. Po vjen fryma e lirisë për t’u çliruar nga kjo bandë kriminale”, tha Kryemadhi.

Video e plotë nga takimi:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01262092590332
array(1) { ["section"]=> string(64) "kryemadhi-ashperson-tonet-edi-ramen-do-ta-terheqin-zvarre-107927" }