Kryemadhi bën deklaratën e fortë: Në dosjen “306” do shohim Alket Hysenin, Manjan, Spiropalin...

Publikuar tek: politike, më 22:07 15-07-2019 Kryemadhi bën deklaratën e fortë: Në dosjen “306” do shohim Alket Hysenin, Manjan, Spiropalin...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar në “5 pyetje nga Babaramo” ka paralajmëruar përgjime të reja.

Bëhet fjalë për të ashtuquajturën dosja “306”, e cila përfshin disa nga figurat më të rëndësishme të PS-së, mes tyre edhe Erion Veliaj.

“Dosja 306 është dosja e Alket Hysenit, Ulsi Manja, Elisa Spiropalit, Damian Gjiknurit apo e Lali Erit. Në 30 qershor nuk i kemi rënë daulleve dhe gajdeve. Janë të gjithë, do t’u vijë koha. Atë zullumi i vetë do ta mbysi. S’ka parë asgjë akoma ai”, tha Kryemadhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1224730014801
array(1) { ["section"]=> string(95) "kryemadhi-ben-deklaraten-e-forte-ne-dosjen-306-do-shohim-alket-hysenin-manjan-spiropalin-172319" }