Kryemadhi: Darkën e famshme të ngjalave e mësova nga mediat, Meta s’ma tha

Publikuar tek: politike, më 22:19 25-01-2018 Kryemadhi: Darkën e famshme të ngjalave e mësova nga mediat, Meta s’ma tha

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar në emisionin “Fakt” të gazetarit Çim Peka.

Ndër të tjera Kryemadhi është pyetur edhe darkën e famshme, që vite më parë bëri bashkë në takim Ilir Metën dhe Edi Ramën.

Kryemadhi është shprehur se nuk ka qenë e pranishme në atë darkë dhe se madje e ka mësuar nga mediat, jo nga Ilir Meta.

Ajo është shprehur se dëshmitar i vetëm i atij takimi ka qenë Nar Koka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01286792755127
array(1) { ["section"]=> string(79) "kryemadhi-darken-e-famshme-te-ngjalave-e-mesova-nga-mediat-meta-s-ma-tha-107944" }