Kryemadhi e nis ditën me vajzën e ish-deputetes së LSI-së: Nuk ka asgjë më të shtrenjtë se fëmijët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:35 21-02-2020 Kryemadhi e nis ditën me vajzën e ish-deputetes së LSI-së: Nuk ka asgjë më të shtrenjtë se fëmijët Foto e publikuar nga Kryemadhi

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e ka nisur ndryshe këtë fundjavë.

Në një foto të postuar në Instagram Kryemadhi shfaqet me një vogëlushe në krahë. Ajo mban në krahë vajzën e ish-deputetes së LSI-së, Klajda Gjosha. Kryetarja e LSI-së jep mesazhin se fëmijë janë gjëja me e shtrenjtë në botë.

"Sot e nisa ditën me Klajdën dhe vajzën e saj Greis. Nuk ka asgjë më të shtrenjtë se fëmijët dhe asgjë më të bukur në botë se buzëqeshja e tyre. Janë motivi për të mos u ndalur! Zoti i bekoftë të gjithë fëmijët shqiptar," ka shkruar Kryemadhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086300373077393
array(1) { ["section"]=> string(104) "kryemadhi-e-nis-diten-me-vajzen-e-ish-deputetes-se-lsi-se-nuk-ka-asgje-me-te-shtrenjte-se-femijet-195953" }