Kryemadhi fushatë në rrugët e Tiranës: LSI e hapur për çdo të ri profesionist që do t’i shërbejë Shqipërisë me energji

Publikuar tek: politike, më 19:31 20-10-2020 Kryemadhi fushatë në rrugët e Tiranës: LSI e hapur për çdo të ri profesionist që do t’i shërbejë Shqipërisë me energji

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ditën e sotme e shoqëruar nga nënkryetari i LRI-së Klevi Pojana janë takuar me dy anëtarët më të rinj të LSI-së, Taulantin dhe Kreshnikun.

Foto është publikuar nga vetë Pojana, i cili shkruan se LSi është e hapur për çdo të ri profesionist që do t'i shërbejë Shqipërisë me energji, pasion dhe vullnet.

"Me Taulantin dhe Kreshnikun, dy shokë të mirë që kanë vendosur t'i bashkohen ekipit tonë fitues dhe reformues.

Të hapur për çdo të ri profesionist që do t'i shërbejë Shqipërisë me energji, pasion dhe vullnet", shkruan Pojana.

Kujtojmë se Kryemadhi prej ditësh po zhvillon takime në qytete të ndryshme, me LSI-në që duket se ka ndezur motorrët drejt zgjedhjeve të 25 prillit, me synimin për të fituar sa më shumë mandate.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Detin e zgjidhin ndërkombëtarët, reagon ish-ministrja e Integrimit: Kjo çështje fsheh shumë të panjohura, Rama uli veten përballë vendit tjetër
Takimi i Bashës me ministrin Dendias, Kreshnik Spahiu pyet: Pse nuk është vendosur flamuri shqiptar, po vetëm ai i Greqisë? »
Article Logic
Execution time: 0.013337850570679
array(1) { ["section"]=> string(124) "kryemadhi-fushate-ne-rruget-e-tiranes-lsi-e-hapur-per-cdo-te-ri-profesionist-qe-do-t-i-sherbeje-shqiperise-me-energji-224483" }