Kryemadhi i “përvishet” Ramës: Të rinj si Klajdi janë vlerë për kurajon e tyre

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:57 07-10-2017 Kryemadhi i “përvishet” Ramës: Të rinj si Klajdi janë vlerë për kurajon e tyre

Deklaratat e kryeministrit Rama ditën e sotme, gjatë asamblesë së PS-së, duke thumbuar këngëtarin e njohur, Klajdi Musabelliu, kanë sjellë edhe reagimin e kreut të LSI-së, Monika Kryemadhi.

Në një postim në facebook, ku Kryemadhi shfaqet sëbashku me këngëtarin Musabelliu, thotë se të rinj si ai janë një vlerë e shtuar për vendin.

“Dua ta përshëndes për kontributin dhe kurajon për t’iu përgjigjur një kryeministri arrogant dhe të përqëndruar te trafikantët që e rrethojnë”, shkruan ndër të tjera Monika Kryemadhi.

Më poshtë reagimi i plotë:

Screenshot_10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.06107497215271
array(1) { ["section"]=> string(81) "kryemadhi-i-pervishet-rames-te-rinj-si-klajdi-jane-vlere-per-kurajon-e-tyre-95077" }