Kryemadhi i “verboi” të gjithë të “famshmit” mbrëmjen e djeshme, në dy aktivitete me të njëjtin fustan

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:57 08-09-2017 Kryemadhi i “verboi” të gjithë të “famshmit” mbrëmjen e djeshme, në dy aktivitete me të njëjtin fustan

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ditën e djeshme ka qenë e pranishme në dy aktiviteete, në 20 vjetorin e emsionit “Opinion” të Blendi Fevziut dhe në pritjen e organizuar nga ambasada e Maqedonisë me rastin e ditës kombëtare të saj.

Kryemadhi ka publikuar disa foto, në të dyja eventet ajo qe bie në sy veshja e saj plot nur dhe hijeshi.

Kryetarja e LSI, veshur me një fustan të bardhë, me të cilin qenë e pranishme në të dyja eventet, padyshim që është renditur ndër më sharmantet.

“Mbrëmjen e djeshme në pritjen e organizuar nga ambasada e Maqedonisë, me rastin e ditës kombëtare të saj, dhe në ceremoninë e organizuar nga Blendi Fevziu me rastin e 20 vjetorit të emisionit Opinion”, shkruan kryemadhi.

1212.jpg

2232323.jpg

23234234234.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029761075973511
array(1) { ["section"]=> string(103) "kryemadhi-i-verboi-te-gjithe-te-famshmit-mbremjen-e-djeshme-ne-dy-aktivitete-me-te-njejtin-fustan-91649" }