Kryemadhi, Kodheli, Rama dhe Tushaj bashkë në Lezhë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:25 05-06-2015 Kryemadhi, Kodheli, Rama dhe Tushaj bashkë në Lezhë

Në foto janë Monika Kryemadhi, Mimi Kodheli, Edi Rama dhe Viktor Tushaj. Fotoja është shkrepur në Lezhë, aty ku kandidon për të majtën Tushaj. Kryemadhi është duke organizuar fushatën në Lezhë, ndërkohë që nuk i ka munguar edhe mbështetja nga Rama. “Dje në një bashkëbisedim me banorët e Shën Kollit për programin tonë të rilindjes për fshatin dhe mundësitë e rritura me reformen e re territoriale për të bërë për fshatin në 4 vitet e ardhshme më shumë seç u bë në 20 vjet të marra bashkë”, komentonte kryeministri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.64488887786865
array(1) { ["section"]=> string(55) "kryemadhi-kodheli-rama-dhe-tushaj-bashke-ne-lezhe-12719" }