Kryemadhi krahason krerët e politikës me kafshët: Rama është kunadhe, s’më pëlqen veshja e tij se s’ja tregon format... (E PLOTË)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:37 05-01-2021 Kryemadhi krahason krerët e politikës me kafshët: Rama është kunadhe, s’më pëlqen veshja e tij se s’ja tregon format... (E PLOTË) Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar sot në Top Albania Radio, ku ka folur dhe përtej kontekstit të politikës dhe aktualitetit.

E pyetur se si do t’i krahasonte krerët e politikës me kafshët, Kryemadhi ka bërë disa zgjedhje të çuditshme, sidomos për Ramën dhe Bashën.

Lidhur me veshjen e kryeministrit ajo tha se nuk i pëlqen pasi vishet me të gjera dhe nuk ia tregon format.

Kryemadhi: Ramën do ta krahasoja me shqarthin ose siç i thonë tjetër kunadhe, sepse është një kafshë që del vetëm natën. Berisha është bishë siç thotë dhe Bes Kallaku për të. Për Metën do zgjidhja luanin ndërsa për Bashën... (mendohet pak) ja të mendohem pak... është një kafshë hollandeze, mendoj kaprrolli se ecën shpejt.

Pyetje: Çfarë mendimi keni për veshjen e Ramës?

Kryemadhi: Nuk më plëqen, sepse vishet me çitjane. Burri duhet t’i duken pak format.

Pyetje: Po pse kanë burrat forma?

Kryemadhi: Po kanë nga mbrapa, siç kanë femrat parakolpin dhe prapakolpin, dhe burrat kanë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zaho dhe Linda me të shkurtra, Edi Rama boton foton familjare të orës 01.00 të mëngjesit, nuk mungojnë Rea e Gregu (FOTO)
»
Article Logic
Execution time: 0.012825012207031
array(1) { ["section"]=> string(129) "kryemadhi-krahason-kreret-e-politikes-me-kafshet-rama-eshte-kunadhe-s-me-pelqen-veshja-e-tij-se-s-ja-tregon-format-e-plote-233857" }