Kryemadhi me gjimnazistët e LRI në Tiranë: Është koha që Shqipërinë ta drejtojnë të rinjtë

Publikuar tek: politike, më 18:50 24-10-2020 Kryemadhi me gjimnazistët e LRI në Tiranë: Është koha që Shqipërinë ta drejtojnë të rinjtë Kërpaçi - Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, ka zhvilluar sot një takim me gjimnazistët e LRI-së në Tiranë, teksa ka vënë theksin te aftësia e tyre për të drejtuar Shqipërinë në të ardhmen.

Duke i uruar suksese, Kryemadhi thotë se tek më të rinjtë mund të besojmë një të nesërme më të mirë.

Shënimi i Kryemadhit

Faleminderit Zot që na ke bekuar me këta të rinj të mrekullueshëm tek të cilët mund të besojmë për një të nesërme më të mirë. Faleminderit të rinjve të LSI për dedikimin tuaj!

Është koha që të ardhmen e Shqipërisë ta drejtojnë të rinjtë!

Suksese gjimnazistëve të LRI-së së Tiranës dhe Shqipërisë. Jemi bashkë për ta bërë Shqipërinë shtëpinë e të rinjve.

ata.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta kujton përvjetorin e themelimit të OKB dhe 65-vjetorin e anëtarësimit tonë: Gur themeli bashkëpunimi, kemi marrë mbështetje të madhe
»
Article Logic
Execution time: 0.010712146759033
array(1) { ["section"]=> string(96) "kryemadhi-me-gjimnazistet-e-lri-ne-tirane-eshte-koha-qe-shqiperine-ta-drejtojne-te-rinjte-225027" }