Kryemadhi me strukturat e LSI-së: Edi Ramën e rrëzojmë me një frymë, Shqipëria nuk është e zogjve pushverdhë

Publikuar tek: politike, më 19:53 20-01-2018 Kryemadhi me strukturat e LSI-së: Edi Ramën e rrëzojmë me një frymë, Shqipëria nuk është e zogjve pushverdhë

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ndodhet në një takim me strukturat e LSI-së në Njësinë nr 5 në Tiranë. 

Gjatë fjalës së saj, Kryemadhi u shpreh se Shqipëria ka shumë probleme dhe një kryeministër si Edi Rama nuk mund ti zgjidhë ato.

“Nuk mund të jetë kurrë kryeministër i shqiptarëve, me një frymë e rrëzojmë Edi Ramën”- është shprehur Kryemadhi. Sakaq, kryetarja e LSI-së u shpreh se Shqipëria është vend i shqiponjave dhe nuk mund të jetë e zogjve pushverdhë.

Gjithashtu e ka vendosur theksin te roli i Shqipërisë në rajon, duke thënë se duhet ti kthejmë imazhin e një vendi tolerant dhe që kontribon në krijimin e një sistemi të drejtë dhe të barabartë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010294914245605
array(1) { ["section"]=> string(113) "kryemadhi-me-strukturat-e-lsi-se-edi-ramen-e-rrezojme-me-nje-fryme-shqiperia-nuk-eshte-e-zogjve-pushverdhe-107318" }