Kryemadhi mendon një dëshirë por nuk e fsheh, e thotë me zë të lartë. Dëgjojeni (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:34 09-04-2017 Kryemadhi mendon një dëshirë por nuk e fsheh, e thotë me zë të lartë. Dëgjojeni (Video)

Deputetja Monika Kryemadhi nuk e fsheh aspak dëshirën e saj, por teksa ka fryrë qirinjtë e tortës të ditëlindjes së 43-të, ajo e thotë me zë të lartë.

“Dëshira ime, LSI-ja forcë e parë”, ka thirrur Kyemadhi teksa të rinjtë e LSI kanë shpërthyer në brohoritje. Deputetja e LSI po feston ditëlindjen mes të rinjve të LRI-së, miqve, të arfërmve dhe familjarëve të saj. Ndiqni pamjet:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqiptari arrestohet në Itali me 1 kilogram kokainë të pastër (Emri)
Ekzekutohet me kallashnikov një person teksa lëvizte me makinë (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.010740041732788
array(1) { ["section"]=> string(89) "kryemadhi-mendon-nje-deshire-por-nuk-e-fsheh-e-thote-me-ze-te-larte-degjojeni-video-74642" }