Kryemadhi: Ministrja e Drejtësisë ka të kaluarën e vet. Burri i saj...

Publikuar tek: politike, më 21:49 29-01-2018 Kryemadhi: Ministrja e Drejtësisë ka të kaluarën e vet. Burri i saj...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka akuzuar minstren e Drejtësisë Etilda Gjonaj se është bërë "zëdhënëse e drejtësisë së Ramës”.

Kryemadhi ka thënë në emisionin “5 Pyetje nga Babaramo” se Gjonaj “ka historinë e saj të kaluar”, dhe se bashkëshorti i saj kur ka qenë drejtor është hequr nga puna për vjedhje.

Deklarata e Kryemadhit:

Kemi një ministre Drejtësie që është bërë zëdhënëse e drejtësisë së Ramës.

Ajo të shikojë historinë e vet se ka edhe ajo historinë e saj të kaluar. Është hequr për vjedhje burri i asaj nga puna kur ka qenë drejtor i hipotekave.

Të padënuarit ne i ekstradojmë në Itali, zhdukim provat. Sepse këta personazhe jaën kyçe në zgjidhjen e çështjeve të caktuara. Ndërsa të tjerë që duhet nuk i ekstradojmë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012663841247559
array(1) { ["section"]=> string(72) "kryemadhi-ministrja-e-drejtesise-ka-te-kaluaren-e-vet-burri-i-saj-108409" }