Kryemadhi në Departamentin Amerikan të Shtetit, flet për situatën e rëndë në Shqipëri

Publikuar tek: politike, më 19:26 15-05-2019 Kryemadhi në Departamentin Amerikan të Shtetit, flet për situatën e rëndë në Shqipëri

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi vijon turin e takimeve në SHBA, për të diskutuar rreth situatës në Shqipëri.

Ditën e sotme, Kryemadhi është pritur në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Znj. Susan K. Falatko, Drejtore e Zyrës për Çështjet e Europës Qendrore e Jugore.

Kryemadhi ndau me znj. Falatko opinionet dhe shqetësimet lidhur me situatën e rëndë politiko-sociale në Shqipëri, si dhe angazhimin politik të LSI-së në këtë moment tepër delikat për vendin.

Ajo nënvizoi rolin e veçantë dhe vëmendjen e SHBA për Shqipërinë, bazuar edhe në vlerat e jashtëzakonshme të demokracisë, që Amerika përfaqëson për vendin tonë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010574102401733
array(1) { ["section"]=> string(91) "kryemadhi-ne-departamentin-amerikan-te-shtetit-flet-per-situaten-e-rende-ne-shqiperi-164461" }