Kryemadhi nuk përmbahet më: Rama të rrijë aty si QEN dhe të na dëgjojë kur ia përmendim të gjitha

Publikuar tek: politike, më 23:00 25-01-2018 Kryemadhi nuk përmbahet më: Rama të rrijë aty si QEN dhe të na dëgjojë kur ia përmendim të gjitha

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, ka folur për çështjen e djegies së mandateve të Opozitës.

Në një lidhje telefonike në emisionin “Opinion”, Kryemadhi u shpreh se Rama është i vetmi njeri i cili është i interesuar që Opozita të largohet nga parlamenti.

Kryemadhi me tej nuk i kuresu ofendimet duke e konsideruar Ramën qen dhe tha që nuk do të largohet nga parlamenti derisa ai t’i dëgjojë të gjitha.

“Edi Rama po e dëshiron që Opozita të djegi mandatet. Edi Rama është i interesuar që vendi të mos hap negociatat me Bashkimin Europian. Une nuk dua t'ia jap kenaqësinë. Të rrijë aty si qen dhe të shikojë se si në ia përmendim të gjithë me mamanë me vëllanë e me të gjithë të tjerët”,- tha Monika Kryemadhi.

Po pse me mamane do luftoni ju?

“Jo nuk kam asgjë me atë se është zonjë e nderuar. Por nuk duhet të na vijë keq kur në përmendet emri”, - tha Kryemadhi

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010654926300049
array(1) { ["section"]=> string(103) "kryemadhi-nuk-permbahet-me-rama-te-rrije-aty-si-qen-dhe-te-na-degjoje-kur-ia-permendim-te-gjitha-107949" }