Kryemadhi: Nusen e dajos në SHBA e zuri koronavirusi, u bë keq. Daja e kaloi pa probleme

Publikuar tek: aktualitet, më 23:07 28-05-2020 Kryemadhi: Nusen e dajos në SHBA e zuri koronavirusi, u bë keq. Daja e kaloi pa probleme Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, mohon të ketë thënë se koronavirusi nuk ekziston.

Ajo madje rrëfeu një rast personal, duke thënë se daja dhe nusja e tij në SHBA u infektuan me Covid-19.

Fatmirësisht, tha Kryemadhi të dy e kaluan, por nusja e dajos pati më tepër komplikacione.

“Unë nuk kam thënë që koronavirusi nuk ekziston. Por s’mund të mbyllësh një popull të tërë brenda. Gripi i derrit ka qenë më i rrezikshëm dhe e menaxhoi Tit Vasili, në qeverinë Berisha. Unë kam pas kushërinjtë e mi në Amerikë që i zuri, nusen e dajos e bëri keq, si zoti Alimadhi. Dajo e kaloi,” u shpreh Kryemadhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096349716186523
array(1) { ["section"]=> string(92) "kryemadhi-nusen-e-dajos-ne-shba-e-zuri-koronavirusi-u-be-keq-daja-e-kaloi-pa-probleme-208215" }