Kryemadhi përgënjeshtron “live” Mapo-n: Nuk thashë që Xhafaj s’ka përgjegjësi për vëllain e tij

Publikuar tek: barometri, më 08:22 05-06-2018 Kryemadhi përgënjeshtron “live” Mapo-n: Nuk thashë që Xhafaj s’ka përgjegjësi për vëllain e tij

Si asnjëherë tjetër, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka përgënjeshtruar live një “fake-neës” të prodhuar nga portalet.

 

Konkretisht një lajm të prodhuar nga Mapo Online. Sipas Mapo-s online, LSI mendon ndryshe nga Basha dhe se Kryemadhi ka mbrojtur Xhafajn, duke thënë se ai s’ka përgjegjësi ligjore për të vëllain.

Por Kryemadhi e cila ishte e ftuar në emisionin Tonight të Ilva Tares, e ka përgënjeshtruar live portalin në fjalë. Kryemadhi tha se Xhafaj ka përgjegjësi edhe ligjore nëse i vëllai ka përdorur institucionet e policisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032742023468018
array(1) { ["section"]=> string(99) "kryemadhi-pergenjeshtron-live-mapo-n-nuk-thashe-qe-xhafaj-s-ka-pergjegjesi-per-vellain-e-tij-123268" }