Kryemadhi përgëzon këshilltarët e LSI për dëgjesën me Erion Veliajn: Rëndësi ka shërbimi për qytetarët

Publikuar tek: politike, më 21:30 25-07-2017 Kryemadhi përgëzon këshilltarët e LSI për dëgjesën me Erion Veliajn: Rëndësi ka shërbimi për qytetarët

Pas mbledhjes së Këshillit Bashkiak të thirrur nga grupi këshilltarëve të LSI me kryebashkiakun Erion Veliaj, ka reaguar kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi.

Në atë që shkruan në rrjetet sociale, kryetarja e LSI-së përgëzon grupin e këshilltarëve të kësaj force politike, në bashkinë e Tiranës. Ajo thotë se për të tilla akte ka nevojë Shqipëria dhe se ky mbetet qëndrimi i LSI.

Më poshtë statusi i plotë i Monika Kryemadhit: 

Screenshot_11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011339902877808
array(1) { ["section"]=> string(107) "kryemadhi-pergezon-keshilltaret-e-lsi-per-degjesen-me-erion-veliajn-rendesi-ka-sherbimi-per-qytetaret-87338" }