Kryemadhi plas 'bombën' në emision: Më ndjekin struktura kriminale, ja roli i gruas së Taulant Ballës

Publikuar tek: barometri, më 09:25 05-10-2018 Kryemadhi plas 'bombën' në emision: Më ndjekin struktura kriminale, ja roli i gruas së Taulant Ballës

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi bëri një deklaratë të fortë nga emisioni Opinion ku po diskutohet rasti i Xhisielës.

 

Kryemadhi deklaroi se ndiqet nga struktura të shtetit dhe struktura kriminale, sidomos gjatë fushtave zgjedhore.

E pyetur nga analistët në studio se nga kush përndiqet, Kryemadhi u përgjigj: "Ndiqem, ka ndodhur që të ndiqem. Mua më ndjekin struktura të shtetit, struktura kriminale. Edhe gjatë fushatës zgjedhore më ka ndodhur të përndiqem”.

Ndërkohë përmendi edhe gruan e deputetit socialist Taulat Balla, për të cilën theksoi se punon te kompania AMC e dikurshme, dhe ndihmon Ballën për të lokaliziuar vendodhje dhe për përgjime.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020699977874756
array(1) { ["section"]=> string(104) "kryemadhi-plas-bomben-ne-emision-me-ndjekin-struktura-kriminale-ja-roli-i-gruas-se-taulant-balles-136704" }