Kryemadhi s’i ndahet Bashës, bashkë në 27 vjetorin e RD, ja kush është biznesmeni i fuqishëm që i shoqëron (Foto)

Publikuar tek: politike, më 19:37 05-01-2018 Kryemadhi s’i ndahet Bashës, bashkë në 27 vjetorin e RD, ja kush është biznesmeni i fuqishëm që i shoqëron (Foto)

Në festën e organizuar për 27 vjetorin e botimit të numrit të parë të gazetës opozitare “Rilindja Demokratike”, nuk kishte si të mungonte kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Basha është parë në shoqërinë e kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi në këtë foto të siguruar nga Newsbomb.al.

Ata duken teksa bisedojnë me miliarderin Irfan Hysenbelliu, pronar i një sërë mediave të njohura në vend dhe biznesesh të ndryshme.

Eventi është organizuar te Hotel Rogner në kryeqytet.

sdfwegw4gh4h4h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010969877243042
array(1) { ["section"]=> string(116) "kryemadhi-s-i-ndahet-bashes-bashke-ne-27-vjetorin-e-rd-ja-kush-eshte-biznesmeni-i-fuqishem-qe-i-shoqeron-foto-105554" }