Kryemadhi takon përfaqësuesin e OSBE në Shqipëri: Zgjedhjet e ardhshme janë një sfidë, presim pjesmarrjen më të madhe

Publikuar tek: politike, më 18:12 02-12-2020 Kryemadhi takon përfaqësuesin e OSBE në Shqipëri: Zgjedhjet e ardhshme janë një sfidë, presim pjesmarrjen më të madhe Monika Kryemadhi - Ambasadorin Vincenzo Del Monaco

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar sot një takim me Ambasadorin Vincenzo Del Monaco, Kryetar i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri.

Përmes një shënimi në rrjete sociale, Kryemadhi tregon se në takim u shkëmbyen ide dhe mendime për zgjedhjet e ardhshme të 25 prillit, për të cilat kryetarja e LSI-së thotë se do të jenë një sfidë e vërtetë.

“Në zgjedhjet e 25 prillit ne presim një nga pjesëmarrjet më të mëdha, për të qenë një referendum për ndryshim cilësor të gjendjes në Shqipëri.”

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Opinioni paraprak i Komisionit të Venecias për Kodin Zgjedhor, reagon për herë të parë mazhoranca, Balla: Është për të ardhur keq që...(E PLOTË)
Çelja e negociatave për Shqipërinë, mbledhja e Këshillit të Ambasadorëve të Bashkimit Europian shtyhet për të hënën »
Article Logic
Execution time: 0.010384082794189
array(1) { ["section"]=> string(122) "kryemadhi-takon-perfaqesuesin-e-osbe-ne-shqiperi-zgjedhjet-e-ardhshme-jane-nje-sfide-presim-pjesmarrjen-me-te-madhe-229940" }