Kryeministri 'bie pre' e virusit, e klikon dhe ia dërgon të gjithëve (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:50 23-10-2017 Kryeministri 'bie pre' e virusit, e klikon dhe ia dërgon të gjithëve (Foto)

Një virus po qarkullon se fundmi në profilet dhe kutitë postare të shumë përdoruesve shqiptarë në Facebook.

Në internet nuk kanë lënë pa shënjestruar edhe kryeministrin Edi Rama. Ky foto-montazh humoristik po qarkullon në rrjetet sociale, ku jepet ideja se Rama e ka klikuar virusin dhe ia ka shpërndarë të gjithë miqve të tij.

Për sa i përket virusit në fjalë, bëni kujdes! Nëse ju mbërrin në “inbox”, mos e klikoni ose ndryshe do e shpërndani te të gjithë miqtë tuaj.

dsgfrt45y5y5hju5ju.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027042150497437
array(1) { ["section"]=> string(76) "kryeministri-bie-pre-e-virusit-e-klikon-dhe-ia-dergon-te-gjitheve-foto-96956" }