Kryeministri dhe qeveria e tij bëjnë betimin në Presidencë

Publikuar tek: barometri, më 07:35 14-09-2017 Kryeministri dhe qeveria e tij bëjnë betimin në Presidencë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025864124298096
array(1) { ["section"]=> string(64) "kryeministri-dhe-qeveria-e-tij-bejne-betimin-ne-presidence-92271" }