Kryeministri Edi Rama ka një pyetje, “E gjeni dot dikë që ju sheh siç sheh Nardi Lulin?”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:50 15-04-2017 Kryeministri Edi Rama ka një pyetje, “E gjeni dot dikë që ju sheh siç sheh Nardi Lulin?”

Kryeminstri Edi Rama pak minuta pasi ka mbylluar takimin e tij me kreun e LSI-së Ilir Meta ka postuar një foto “gazmore” në të cilën janë kreu i PD-së Lulzim Basha dhe deputeti Nard Ndoka.

 Mesa duket shikimi i deputetit Ndoka i duket i “veçantë” kryeministrit, i cili brenda fotos ka shkruar, “E gjeni dot dikë që ju sheh siç sheh Nardi Lulin?”. 

1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044035911560059
array(1) { ["section"]=> string(90) "kryeministri-edi-rama-ka-nje-pyetje-e-gjeni-dot-dike-qe-ju-sheh-sic-sheh-nardi-lulin-75270" }