Kryeministri i Kanadasë "hipnotizoi" disa bukuroshe, por fotot e tij në moshë të re po çmendin internetin

Publikuar tek: bota, më 21:37 01-03-2017 Kryeministri i Kanadasë

Vetëm pak ditë më parë Justin Trudeau, kryeministri i Kanadasë mbushi faqet e mediave rozë me fotografitë e tij në takim me Ivanka Trump, Angela Merkel, Kate Middleton dhe disa politikanë të tjerë që dukej se i kishte hipnotizuar me paqaritjen e tij.

wer23r234tujjjj.jpg

Por tashmë i gjithë interneti po "e humb", pas përhapjes së disa fotografive të Trudeau në moshë të re. Ja disa nga reagimet më interesante:

sdfwe4tr34tryhyhyh.jpg

ertertert34333rtesfg.jpg

sdfwer2w3r23r3ryh.jpg

tryu4rty46y456yikko.jpg

yui7yu57u544444.jpg

ui5teieee57iki.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qëllohet me thikë një person në studion e BBC
Publikoi ekzekutime të ISIS në rrjetet sociale, Parlamenti Europian i heq zyrtarisht imunitetin kandidates për presidente në Francë »
Article Logic
Execution time: 0.011558055877686
array(1) { ["section"]=> string(108) "kryeministri-i-kanadase-hipnotizoi-disa-bukuroshe-por-fotot-e-tij-ne-moshe-te-re-po-cmendin-internetin-70419" }