Kryeministri mbyll pushimet, me bashkëshorten dhe djalin i thonë "mirupafshim" Jonit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:20 21-08-2016 Kryeministri mbyll pushimet, me bashkëshorten dhe djalin i thonë

Kryeministri Edi Rama, bashkëshortja Linda dhe djali i tyre Zaho i kanë dhënë fund pushimeve në vilën qeveritare në Dhërmi. Kryeministri e bën të ditur vetë mbylljen e pushimeve me postimin e fotos së çiftit kryeministror dhe djalit të tyre me pamje nga deti. “Mirupafshim Jon, po kthehemi në Tiranë” shkruan kryeministri në profilin e tij në facebook.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqipëria e papërgatitur këtë sezon veror: Pluhur, zhurmë dhe plehra nga Durrësi në Vlorë
Nudizëm mes plazhit në Sarandë, reagojnë pushuesit, policia merr masa »
Article Logic
Execution time: 0.011919021606445
array(1) { ["section"]=> string(87) "kryeministri-mbyll-pushimet-me-bashkeshorten-dhe-djalin-i-thone-mirupafshim-jonit-50376" }