“Kryeministri” ngjall interes, qytetarët në radhë për një autograf nga Ben Blushi

Publikuar tek: kulture-art, më 20:13 10-11-2016 “Kryeministri” ngjall interes, qytetarët në radhë për një autograf nga Ben Blushi

Është hapur dje Panairi i Librit në Tiranë dhe siç do vit do prezantohen publikimet e fundit të autorëve vendas dhe të huaj.

Sot, në stendën e UET Press ka patur radhë të gjatë pasi aty ishte i pranishëm kryetari i LIBRA-s, Ben Blushit. Blushi sapo ka publikuar librin e ri, “Kryeministri”, dhe qytetarët kanë nxitur për ta pasur në duar.

Në fakt, nuk është hera e parë që librat e Blushit ngjallin interesa kaq të madh te lexuesit, situata të tilla janë përsëritur vit pas viti në stendën e deputetit. 

14937437_10154461135962819_281799885776423919_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024013042449951
array(1) { ["section"]=> string(84) "kryeministri-ngjall-interes-qytetaret-ne-radhe-per-nje-autograf-nga-ben-blushi-59131" }