Kryeministri Rama e vërteton se “ëndrrat me sy hapur realizohen…”

Publikuar tek: aktualitet, më 08:27 31-03-2017 Kryeministri Rama e vërteton se “ëndrrat me sy hapur realizohen…”

Kryeministri Edi Rama ju uroj një ditë të mbarë me imazhin e yllit më të ri shqiptar, Enkelejda Kamani, solistja e re e TOB që u rendit e para ndër 6 fituesit e Akademisë La Scala për periudhën 2017-2019!

“MIRËMËNGJES 

dhe ju uroj një ditë të mbarë me imazhin e yllit më të ri shqiptar, Enkelejda Kamani, solistja e re e TOB që u rendit e para ndër 6 fituesit e Akademisë La Scala për periudhën 2017-2019! Qiellit të botës operistike i shtohet një tjetër yll, që na provon sërish se ëndrrat me sy hapur, realizohen kur pasioni dhe vendosmëria nuk njohin pengesë.

Faleminderit Enkelejda”, shkruan Rama, duke e nisur mëngjesin e tij me këtë urim të veçantë, duke vërtetuar që ëndërrat me sy hapur realizohen.

17554343_10154608084336523_609589851432087803_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim me tritol, Bashkia Vlorë lajmërim urgjent qytetarëve
Plagoset mjeku pediatër në Shkodër, ja ç’bëri për fëmijën e sëmurë (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010854959487915
array(1) { ["section"]=> string(68) "kryeministri-rama-e-verteton-se-endrrat-me-sy-hapur-realizohen-73669" }