Kryeministri Rama kafe me Elvis Rroshin në qendër të Kavajës (Video)

Publikuar tek: politike, më 21:41 06-08-2015

Kryeministri Edi Rama nuk ka mundur t’i shpëtojë “paparacëve” gjatë vizitës së tij në qytetin e Kavajës, ku është takuar me kryebashkiakun Elvis Rroshi dhe të dy kanë shijuar një kafe buzë shatërvanit, në sheshin qëndror të këtij qyteti.

Ata janë filmuar duke biseduar me njëri-tjetrin teksa qytetarë të moshuar u afrohen për t’i përshëndetur. Rama njoftoi se pushimet do t’i kalonte në Dhërmi, por mesa duket gjatë rrugës ka ndaluar të përshëndesë mikun e tij, kryetarin e Bashkisë Kavajë, Elvis Rroshin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074381828308105
array(1) { ["section"]=> string(71) "kryeministri-rama-kafe-me-elvis-roshin-ne-qender-te-kavajes-video-17896" }