Kryeministri Rama nuk refuzon ftesën, bëhet pjesë e dasmës së vajzës së deputetes socialiste

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:35 25-07-2016 Kryeministri Rama nuk refuzon ftesën, bëhet pjesë e dasmës së vajzës së deputetes socialiste

Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm në ceremoninë e dasmës së vajzës së deputetes së Partisë Socialiste, Erjeta Alhysa.

Rama nuk e ka refuzuar ftesën e deputetes dhe ka shkuar në dasmë me një buqetë lulesh në dorë për nusen e re.

Në fund, Rama dhe familjarët e nuses janë fotografuar së bashku. 

Screenshot_2.jpg

12662584_880485635397784_4751516114924121891_n.jpg

*Deputetja Erjeta Alhysa

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070288181304932
array(1) { ["section"]=> string(97) "kryeministri-rama-nuk-refuzon-ftesen-behet-pjese-e-dasmes-se-vajzes-se-deputetes-socialiste-47695" }