Kryeministri Rama publikon VIDEON: Ja si do hyni-dilni nga sot në Tiranë, te Sheshi Shqiponja

Publikuar tek: aktualitet, më 07:44 26-10-2020 Kryeministri Rama publikon VIDEON: Ja si do hyni-dilni nga sot në Tiranë, te Sheshi Shqiponja

Kryeministri Edi Rama publikon videon e punimeve për Lotin e III te Sheshi Shqiponja, për ndërtimin e Unazës së Madhe, e cila tregon si do të menaxhohet trafiku.

Rama ironizon dhe kundërshtarët politikë që siç thotë projektin “për 3 vite e bllokuan ata që i lanë rrugët rrugëve.”

“Mirmëngjes, dhe me këtë video informuese mbi planin menaxhimit të trafikut që nis sot në nyjen e SHESHIT SHQIPONJA, për shkak të punimeve që po kryhen në UNAZËN E MADHE të Tiranës të cilën për 3 vite e bllokuan ata që i lanë rrugët rrugëve, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama dhe ndan videon e mëposhtme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fieri ‘zgjohet’ me krisma armësh, vritet në Sheq 50 vjeçari, FNSH dhe Policia blindojnë qytetin (EMRI)
Po shoqëronte gruan për në punë, DETAJE nga vrasja në Fier: 50 vjeçari u qëllua me plumb në kokë »
Article Logic
Execution time: 0.012382984161377
array(1) { ["section"]=> string(98) "kryeministri-rama-publikon-videon-ja-si-do-hyni-dilni-nga-sot-ne-tirane-te-sheshi-shqiponja-225156" }