Kryeministri Rama publikon videon private, shikoni ç'bën me Zahon dhe çfarë i thotë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:38 27-05-2017 Kryeministri Rama publikon videon private, shikoni ç'bën me Zahon dhe çfarë i thotë

Kryeministri Edi Rama sapo ka publikuar një video ku ai shfaqet duke luajtur me djalin e tij te vogel Zaho.

Video e publikuar nga Rama në profilin e tij në facebook është xhiruar në ambjentet e vilës së tij në Surrel, e cila nga jashtë ngjan me një bunker të vërtetë.

Për me shumë ndiqni videon.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038408041000366
array(1) { ["section"]=> string(88) "kryeministri-rama-publikon-videon-private-shikoni-c-ben-me-zahon-dhe-cfare-i-thote-80217" }