Kryeministri Rama takon kreun e BB, Jim Yong Kim, inkurajues për reformat tona

Publikuar tek: politike, më 15:36 13-04-2016 Kryeministri Rama takon kreun e BB, Jim Yong Kim, inkurajues për reformat tona

Kryeministri Edi Rama ka takuar sot kreun e Bankës Botërore  Jim Yong Kim.

Pas këtij takimi Rama ka shprehur se ka patur një takim inkurajues me Jim Yong Kim dhe ka marrë fjalë të jashtzakonshme në lidhje me reformat dhe rolin tonë në rajon.

“Flm Presidentit të Bankës Botërore JimKim ËBG për takimin shumë inkurajues dhe fjalët e jashtëzakonshme për reformat tona e rolin në rajon” shkruan Rama në twitter.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089139938354492
array(1) { ["section"]=> string(82) "kryeministri-rama-takon-kreun-e-bb-jim-yong-kim-inkurajues-per-reformat-tona-37597" }