Kryeministri Rama takon miliarderin George Soros dhe të birin në SHBA

Publikuar tek: barometri, më 07:24 26-09-2017 Kryeministri Rama takon miliarderin George Soros dhe të birin në SHBA

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021056175231934
array(1) { ["section"]=> string(75) "kryeministri-rama-takon-miliarderin-george-soros-dhe-te-birin-ne-shba-93667" }