Kryeministri serb poston nw Twitter foton zyrtare të takimit në Pallatin e Brigadave

Publikuar tek: slide-lart, më 12:50 27-05-2015 Kryeministri serb poston nw Twitter foton zyrtare të takimit në Pallatin e Brigadave

Në Twitter të kryeministrit serb Vuçiç është postuar fotografia e mysafirit të veçantë të pallatit të brigadave me kryeministrin Edi Rama gjatë takimit mes tyre. 

Në diciturë të fotos që është dhënë nga qeveria e Serbisë ka vetëm fare pak gjëra të evidentuara dhe thjesht.

“Takimi me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama”, shkruan Vuçiç. E në fakt, kryeministri serb ka zgjedhur që gjithçka të përcjellë në tëitter në kohë reale. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030864953994751
array(1) { ["section"]=> string(90) "kryeministri-serb-poston-nw-twitter-foton-zyrtare-te-takimit-ne-pallatin-e-brigadave-12068" }