Kryeministria e dëmtuar nga tërmeti

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:42 20-12-2019 Kryeministria e dëmtuar nga tërmeti Kryeministria e demtuar nga termeti

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për gazetarin Baton Haxhiu, nga Salla e Hartave.

Ambienti i Kryeministrisë ku mbahen konferenca dhe mbledhje të rëndësishme ka pësuar dëme të konsiderueshme nga tërmeti.

Rama ka qëndruar përballë gazetarit Haxhiu, të dy të rrethuar nga thasë me çimento, skela e vegla të punëtorëve që po merren me riparimin e ambienteve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS
FOTO E DITËS »
Article Logic
Execution time: 0.011397838592529
array(1) { ["section"]=> string(42) "kryeministria-e-demtuar-nga-termeti-189904" }