Kryeministria po pastrohet nga boja, Berisha: Shpirtin dhe fytyrën katran të zi s’ka solucion që ia lan Edvinit

Publikuar tek: politike, më 18:37 14-04-2019 Kryeministria po pastrohet nga boja, Berisha: Shpirtin dhe fytyrën katran të zi s’ka solucion që ia lan Edvinit

Një ditë pas protestës së opozitës, te godina e Kryeministrisë ka nisur puna për pastrimin e bojës që u hodh ditën e djeshme në fasadë.

Ish-kryeministri Sali Berisha, nuk e ka kursyer historinë edhe në këtë rast.

“Fallangat e Vasal Kimikut po pastrojnë fasadën e ndërtesës së kryeministrisë.

Le t’iu themi miq këtyre mjeranëve, se mermerin dhe mund ta lajnë por fytyrën dhe shipirtin katran të zi te Edvinit nuk ka ujë as dhe solucion shpëlares në botë që ta zbardhin! Sb”, shkruan Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02778697013855
array(1) { ["section"]=> string(116) "kryeministria-po-pastrohet-nga-boja-berisha-shpirtin-dhe-fytyren-katran-te-zi-s-ka-solucion-qe-ia-lan-edvinit-160422" }