Kryenin marrëdhënie seksuale me kafshët, arrestohen tre persona në Amerikë

Publikuar tek: bota, më 15:33 30-04-2019 Kryenin marrëdhënie seksuale me kafshët, arrestohen tre persona në Amerikë

Policia në Pensilvania të Amerikës ka arrestuar tre përsona për marrëdhenie seksuale me kafshët e fermës.

Në një kontroll të zakonshëm të turnit policët vendas zbuluan se 3 përsonat, Mathew Brubaker, Tery Walas dhe Mark Misinkof bënin seks me një kalë.

Të tre u arrestuan dhe në rajonin e policisë pranuan se kanë berë seks me dhi, dele dhe qenë të fermës dhe kjo gjë nuk i duket aspak e keqe.

Tani të tre fermerët u arrestuan dhe rrezikojnë dënimin deri në 10 vite burg për krime ndaj natyrës.

Incidente të tilla nuk janë aspak të papritura në Amerikë pasi më shumë se 200 përsona arrestohen çdo vit për marrëdhenie seksuale me kafshët.

58580537_376485439874747_8521221046613835776_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013988018035889
array(1) { ["section"]=> string(80) "kryenin-marredhenie-seksuale-me-kafshet-arrestohen-tre-persona-ne-amerike-162431" }