Kryenin marrëdhënie seksuale te “Kthesa e Kamzës”, procedohen penalisht 18 vjeçari dhe e moshuara

Publikuar tek: aktualitet, më 20:42 01-07-2015 Kryenin marrëdhënie seksuale te “Kthesa e Kamzës”, procedohen penalisht 18 vjeçari dhe e moshuara

Policia e kryeqytetit ka nisur një procedim penal ndaj dy personave për arsye se dyshohen se kanë kryer marrëdhënie seksuale në publik në zonën e quajtur “Kthesa e Kamzës”.

Ngjarja është denoncuar nga kalimtarët, të cilët kanë lajmëruar policinë se në këtë zonë dy persona po kryenin vepra të turpshme në publik. Pas kësaj ngjarjeje, Policia e Tiranës ka nisur procedimin penal në gjendje të lirë për 18 vjeçarin me iniciale A.T., dhe shtetasen Rr.M., 64 vjeçe.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vodafone, wi-fi falas për klientët në plazhet e bregdetit shqiptar
Ritëm, zjarr dhe motive orientale, videoklipi më i ri i Dafina Zeqirit “Te ti” me Sardi Dj »
Article Logic
Execution time: 0.0137619972229
array(1) { ["section"]=> string(100) "kryenin-marredhenie-seksuale-te-kthesa-e-kamzes-procedohen-penalisht-18-vjecari-dhe-e-moshuara-15127" }