Kryetari i FRESSH mbush 25 vjeç, ja me kë feston në mesnatë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:41 29-01-2018 Kryetari i FRESSH mbush 25 vjeç, ja me kë feston në mesnatë (FOTO)

Një ditë e veçantë për kryetarin i FRESSH, Eljo Hysko. Eljo feston ditëlindjen e 25-të.

Ndërsa lajmin e bënë të ditur vetë ai në një postim në Facebook.

Kryetari i FRESSH shfaqet duke festuar në një klub nate. “25!”, shkruan Eljo në përshkrimin e fotos. Ndërsa në krah të tij ështe edhe kryetari i Bashkisë Erjon Veliaj si dhe miq të tjerë.

Stafi i newsbomb.al i uron shumë lumturi. 

eljoooo.PNG

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094180107116699
array(1) { ["section"]=> string(70) "kryetari-i-fressh-mbush-25-vjec-ja-me-ke-feston-ne-mesnate-foto-108312" }