Kryetari i Komunës së Gjilanit shpall kandidaturën e tij për kryetar të LDK-së

Publikuar tek: rajon, më 23:29 15-03-2019 Kryetari i Komunës së Gjilanit shpall kandidaturën e tij për kryetar të LDK-së Kryetari i Komunes se Gjilanit, Lutfi Haziri

Nënkryetari i LDK-së dhe kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka shpallur sonte zyrtarisht kandidaturën për kryetar të LDK-së në zgjedhjet e brëndshme që do të mbahen në maj.

Haziri u shpreh se pret që të ketë marrëveshje brenda strukturave të LDK-së për kandidatin e përbashkët dhe shtoi se ai do të jetë pjesë e kësaj marrëveshjeje.

Por edhe nëse nuk ka marrëveshje, unë do të kandidoj’, ka shtuar kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024935007095337
array(1) { ["section"]=> string(85) "kryetari-i-komunes-se-gjilanit-shpall-kandidaturen-e-tij-per-kryetar-te-ldk-se-156590" }