Kryetarit të Kuvendit i vdes xhaxhai, presidenti Thaçi i shpreh ngushëllimet

Publikuar tek: politike, më 21:48 24-05-2019 Kryetarit të Kuvendit i vdes xhaxhai, presidenti Thaçi i shpreh ngushëllimet

Xhaxhai i kryetarit të Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Presidenti Hashim Thaçi i ka shprehur ngushëllimet mikut të tij Veseli, ndërsa shton se u gjendet pranë anëtarëve të familjes Veseli për ndarjen nga jeta të familjarit të tyre, Jetishit.

'Mikut tim, Kadriut, si dhe tërë familjes Veseli në Broboniq u shpreha ngushëllime për vdekjen e axhës Jetish. Bashkëndjejmë me familjen Veseli dhe jemi pranë tyre për ta ndarë dhimbjen dhe mërzinë së bashku! HTH', shkruan Thaçi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095419883728027
array(1) { ["section"]=> string(82) "kryetarit-te-kuvendit-i-vdes-xhaxhai-presidenti-thaci-i-shpreh-ngushellimet-165596" }