Kryetarja e FRESSH-it tallet keq me djemtë e PD-së për foton nga pas: Po e bëni gabim

Publikuar tek: politike, më 16:03 10-12-2015 Kryetarja e FRESSH-it tallet keq me djemtë e PD-së për foton nga pas: Po e bëni gabim

 “Po e bëni gabim djema’’, kështu i këshillon Joleza Koka, djemtë e Partisë Demokratike të cilët kanë dalë në një foto nga pas, duke treguar xhupin me mbishkrimin ‘’Korpusi Rinor i Azem Hajdarit’’.

Ajo ka bërë një foto montazh, ku flet për ‘’BELFIEN’’ e tyre, foton nga pas.

Sipër ka vendosur foton e bunkerit teksa digjet dhe sigurisht që ‘’gabim’’ e quan edhe djegien e bunkerit, pasi djemtë kanë bërë ‘’Selfie’’.

Koka reagoi edhe ditën e protestës së PD-së, duke u kapur me ish-kryeministrin Sali Berisha.

“Sali Berisha ka vetëm një skenar. Qytetarët e Shqipërisë janë të mençur ama, e kanë bërë zgjedhjen e tyre e nuk ka më kthim mbrapa. Duhet të ndërtohet patjetër një përmendore e Sali Berishës përbri bunkerit që të mos harrojmë vuajtjet e diktaturës dhe vuajtjet e çmendurisë.”

jolezakokabelfie

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00996994972229
array(1) { ["section"]=> string(90) "kryetarja-e-fressh-it-tallet-keq-me-djemte-e-pd-se-per-foton-nga-pas-po-e-beni-gabim-27440" }