Ksamil/ Kapet në flagrancë 26 vjeçari, i theu këmbën me levë shtetasit B.S

Publikuar tek: aktualitet, më 21:17 15-02-2015 Ksamil/ Kapet në flagrancë 26 vjeçari, i theu këmbën me levë shtetasit B.S

Policia e Sarandës ka arrestuar në flagrancë shtetasin Adem Oruçi.

Oruçi,  26 vjeç, ka qëlluar me sende të forta shtetasin  Besnik Sadiku. 26-vjeçari ka qëlluar me levë mbi Sadikun duke i thyer këmbën.

Ende nuk dihen rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja por policia bën me dije se Sadiku është jashtë rrezikut për jetën dhe i është dhënë menjëherë ndihma mjekësore.

Mbi shtetasin Adem Oruçi, tashmë rëndon akuza e “plagosjes me dashje.”

Detaje të tjera nga policia pritet të zbardhin të plotë ngjarjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthimet/Tahiri: Visho Ajazi i painformuar, e mori vesh në orën 9
Drejtori i Policisë: Eksplozivi në Tiranë? Po hetojmë edhe personat që duan destabilitet »
Article Logic
Execution time: 0.012746095657349
array(1) { ["section"]=> string(77) "ksamil-kapet-ne-flagrance-26-vjecari-i-theu-kemben-me-leve-shtetasit-b-s-3442" }